Produkty a řešení / Osobní počítače a notebooky

 

 


.

Značkové PC sestavy

S prodejem PC sestav máme bohaté zkušenosti a dokážeme vám nabídnout PC sestavy jak pro profesionální, tak i domácí použití. Na naší prodejně nebo v e-shopu si můžete vybrat značkové PC sestavy těchto značek:  Acer, Dell,  HP, Lenovo,...

Dodáme vám značkovou PC sestavu v provedení přesně podle vašich potřeb. Poradíme vám s výběrem nejvhodnější značkové PC sestavy osobně přímo na prodejně nebo nám zašlete poptávku a my vám ZDARMA sestavíme nabídku dle vašich požadavků.

                                    BRAIN PC sestavy na míru

Sestavení PC dle vašeho přání a požadavků lze projednat osobně přímo u nás nebo telefonicky, popř. můžete zaslat svůj požadavek e-mailem na obchod@brain.cz.

Ke specifikaci můžete využít poptávkový formulář (doc 28,0 kB).

PC sestavy na míru jsou vždy vytvořeny z komponent předních světových výrobců s ohledem na kvalitu a cenovou dostupnost a kompatibilitu. Standardně jsou dodávány s 36 měsíční zárukou.


   

Značkové notebooky a netbooky

S prodejem notebooků máme bohaté zkušenosti a dokážeme uspokojit požadavky a přání široké skupiny zákazníků, kteří se rozhodli notebook zakoupit.

V našem v e-shopu si můžete také nakoupit notebooky a netbooky  v rozsáhlém spektru značek dostupných na českém trhu: Acer, Asus, HP, Toshiba, Lenovo, Dell,  Sony, Fujitsu.  Naše nabídka notebooků obsahuje notebooky a netbooky různých kategorií v různých cenových úrovních.

Podrobnější informace o noteboocích a mininoteboocích naleznete v jednotlivých podsekcích značek.


  

Poradíme vám, pro který notebook se rozhodnout

Hodně lidí si dnes chce pořídit notebook ať už pro sebe nebo své blízké. Ovšem zorientovat se v aktuálním množství hardwaru a různých typů zařízení a značek není vůbec snadné. Pokusíme se vám proto alespoň trochu usnadnit vaše rozhodování při konečném výběru notebooku. Naším cílem je, aby notebook nebo mininotebook přesně splnil vaše požadavky a vy jste s ním byli spokojeni.

Notebook se stává stále oblíbenějším a žádanějším zařízením pro práci i zábavu, s čímž souvisí patřičné zaměření zájmu výrobců na tento segment výpočetní techniky.

Rádi vám také pomůžeme při nainstalování a nastavení zakoupeného softwaru, antivirových ochran a zabezpečení počítače, poradíme vám při zálohování dat apod.


 

Servis a opravy notebooků a PC sestav

Servis notebooků, počítačů provádíme přímo u nás (kontakty), při návštěvách u zákazníků nebo servisní služby zajistíme ve specializovaných značkových opravnách.

Každý notebook, PC sestavu, komponentu nebo periferní zařízení PC pečlivě diagnostikujeme.

Naší hlavní prioritou při servisu notebooků a počítačů je především vstřícnost, rychlost a přijatelná cena servisního zásahu: ceník (pdf 432 kB).

V případě poruchy vašeho notebooku, počítače nebo jeho příslušenství neváhejte a kontaktujte nás. Budeme  vždy usilovat o to, aby provedení servisu nebo opravy proběhlo v co nejkratším termínu.

Poradíme a pomůžeme vám s maximálním efektivním využitím počítače nebo notebooku v celém spektru vašich potřeb.

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení notebooku či mininotebooku, mějte na paměti, že je vhodné poradit se s odborným prodejcem a prokonzultovat s ním své představy a požadavky, které na notebook nebo mininotebook kladete.

Pro vytvoření konkrétní nabídky nás prosím kontaktujte.promo akce

novinky
CASHBACK WORLD
21.2.2018
BRAIN computers je od roku 2012 partnerem CASHBACK WORLD!
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
27.11.2017
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
- Šifrování e-mailů Šifrovanou komunikaci chatem
- Otevření e-mailu a souboru po určitou dobu
- Smazání již odeslaných e-mailů v zařízení adresáta
- Šifrování souborů, složek v počítači i na serveru
- Bezpečné smazání souborů bez zanechání stop na disku

Více čtěte zde!


Vzdělávání - Brain Computers
1.3.2017
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!