Produkty a řešení / Software

  


 

Programové vybavení PC sestav, serverů a notebooků

Vzhledem k naší spolupráci s distributory SW a HW v ČR dokážeme zajistit široké spektrum programů nejen pro domácí použití, ale i kancelářské, také pro státní správu a školství.

Dodáváme software:

  • Antivirové program (Avg, Eset NOD32,  Norton, GFI, Kerio)
  • Operační systémy (Windows, Windows Server + licence)
  • Kancelářské programy (Microsoft Office)
  • Grafické programy (AutoCad, Corel , Photoshop, Zoner)


Společnost BRAIN je již od roku 2008 partnerem společnosti Eset která vyvíjí antivirový systém NOD32. Nabízíme Vám velice kvalitní produkty, které společnost Eset vyvíjí a k tomu odpovídající služby. Nabízíme:

Analýzu Vašeho systému / sítě
Výběr vhodného produktu
Dodání elektronické / krabicové verze systému

V případě jakýchkoli dodotazů, popřípadě pomoc s konkrétní poptávkou nás neváhejte  kontaktovat.


 

Koplexní optimalizace IT

Na základě mnohaletých zkušeností s podporou IT u našich zákazníků připravila naše společnost komplexní řešení pro optimalizaci plynulého a bezvýpadkového provozu IT.

Plynulost provozu datových subsystémů je zajišťována SW nástroji IBM Tivoli Monitoring, Tivoli composite Application Manager, IBM TotalStorage Productivity Center, Tivoli Network Manager a Tivoli Business Service Manager, které průběžně monitorují a optimalizují „End-To-End“ provoz HW, SW a sítě. Včasná analýza potenciálních problémů předchází výpadkům a včasná náprava bývá mnohem méně náročná. Pro opravu rutinních problémů lze velmi jednoduše nastavit automatické korekční akce.

Řešení je integrováno s helpdeskovou aplikací Tivoli Service Request Manager. Tato kombinace skýtá mnoho procesních a technických nástrojů pro podporu rozhodování a řešení problémů v IT.

Uživatelům přináší vyšší kvalitu provozu, možnost hlásit problémy a sledovat jejich řešení, případně konsultovat znalostní databázi. Volitelně je možné využít integrovaný modul pro správu IT majetku – Tivoli Asset Manager for IT.

Významnou komponentou řešení je inteligentní, vysoce efektivní a téměř bezobslužný systém pro zálohování a archivaci Tivoli Storage Manager a související moduly pro podporu životního cyklu informaci (ILM) - IBM Common Store, IBM Content Manager, Continous Data Protection (CDP), Hierarchical Storage Management (HSM). Tyto technologie přináší významnou úsporu nákladů na uchování záložních a archivních dat při současném zvýšení bezpečnosti proti poškození a havárii. Systém Tivoli Storage Manager je pro svoji bezpečnost a efektivitu používán v mnoha českých bankách, velkých průmyslových podnicích, státních a veřejných institucích, ale i v bezpočtu malých a středních firem.

BRAIN computers s.r.o. nabízí zdarma provedení analýzy vašeho systému a navržení řešení pro:

  • Zajištění plynulého provozu – centrální dohled, detekce problémů, automatická korekce
  • Zajištění bezztrátového provozu – zálohování, archivace, disaster recovery
  • Historický reporting zátěže, výkonu, výpadků vašeho HW, operačních systémů, aplikací

 


 

Licencování Microsoft software

Nabízíme konzultace a odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího způsobu licencování software společnosti Microsoft v oblastech:

  • aplikační software
  • operační systémy
  • serverové licence

Nabízíme kompletní dodávku HW, SW i služeb na míru. Celé řešení může být také průběžně dohledováno a spravováno formou pravidelné profylaxe, případně průběžně z našeho servisního centra. promo akce

novinky
CASHBACK WORLD
21.2.2018
BRAIN computers je od roku 2012 partnerem CASHBACK WORLD!
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
27.11.2017
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
- Šifrování e-mailů Šifrovanou komunikaci chatem
- Otevření e-mailu a souboru po určitou dobu
- Smazání již odeslaných e-mailů v zařízení adresáta
- Šifrování souborů, složek v počítači i na serveru
- Bezpečné smazání souborů bez zanechání stop na disku

Více čtěte zde!


Vzdělávání - Brain Computers
1.3.2017
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!