Produkty a řešení / Osobní počítače a notebooky

 

 


.

Značkové PC sestavy

S prodejem PC sestav máme bohaté zkušenosti a dokážeme vám nabídnout PC sestavy jak pro profesionální, tak i domácí použití. Na naší prodejně nebo v e-shopu si můžete vybrat značkové PC sestavy těchto značek:  Acer, Dell,  HP, Lenovo,...

Dodáme vám značkovou PC sestavu v provedení přesně podle vašich potřeb. Poradíme vám s výběrem nejvhodnější značkové PC sestavy osobně přímo na prodejně nebo nám zašlete poptávku a my vám ZDARMA sestavíme nabídku dle vašich požadavků.

                                    BRAIN PC sestavy na míru

Sestavení PC dle vašeho přání a požadavků lze projednat osobně přímo u nás nebo telefonicky, popř. můžete zaslat svůj požadavek e-mailem na obchod@brain.cz.

Ke specifikaci můžete využít poptávkový formulář (doc 28,0 kB).

PC sestavy na míru jsou vždy vytvořeny z komponent předních světových výrobců s ohledem na kvalitu a cenovou dostupnost a kompatibilitu. Standardně jsou dodávány s 36 měsíční zárukou.


   

Značkové notebooky a netbooky

S prodejem notebooků máme bohaté zkušenosti a dokážeme uspokojit požadavky a přání široké skupiny zákazníků, kteří se rozhodli notebook zakoupit.

V našem v e-shopu si můžete také nakoupit notebooky a netbooky  v rozsáhlém spektru značek dostupných na českém trhu: Acer, Asus, HP, Toshiba, Lenovo, Dell,  Sony, Fujitsu.  Naše nabídka notebooků obsahuje notebooky a netbooky různých kategorií v různých cenových úrovních.

Podrobnější informace o noteboocích a mininoteboocích naleznete v jednotlivých podsekcích značek.


  

Poradíme vám, pro který notebook se rozhodnout

Hodně lidí si dnes chce pořídit notebook ať už pro sebe nebo své blízké. Ovšem zorientovat se v aktuálním množství hardwaru a různých typů zařízení a značek není vůbec snadné. Pokusíme se vám proto alespoň trochu usnadnit vaše rozhodování při konečném výběru notebooku. Naším cílem je, aby notebook nebo mininotebook přesně splnil vaše požadavky a vy jste s ním byli spokojeni.

Notebook se stává stále oblíbenějším a žádanějším zařízením pro práci i zábavu, s čímž souvisí patřičné zaměření zájmu výrobců na tento segment výpočetní techniky.

Rádi vám také pomůžeme při nainstalování a nastavení zakoupeného softwaru, antivirových ochran a zabezpečení počítače, poradíme vám při zálohování dat apod.


 

Servis a opravy notebooků a PC sestav

Servis notebooků, počítačů provádíme přímo u nás (kontakty), při návštěvách u zákazníků nebo servisní služby zajistíme ve specializovaných značkových opravnách.

Každý notebook, PC sestavu, komponentu nebo periferní zařízení PC pečlivě diagnostikujeme.

Naší hlavní prioritou při servisu notebooků a počítačů je především vstřícnost, rychlost a přijatelná cena servisního zásahu: ceník (pdf 432 kB).

V případě poruchy vašeho notebooku, počítače nebo jeho příslušenství neváhejte a kontaktujte nás. Budeme  vždy usilovat o to, aby provedení servisu nebo opravy proběhlo v co nejkratším termínu.

Poradíme a pomůžeme vám s maximálním efektivním využitím počítače nebo notebooku v celém spektru vašich potřeb.

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení notebooku či mininotebooku, mějte na paměti, že je vhodné poradit se s odborným prodejcem a prokonzultovat s ním své představy a požadavky, které na notebook nebo mininotebook kladete.

Pro vytvoření konkrétní nabídky nás prosím kontaktujte.promo akce
TŘÍLETÁ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ TISKÁRNY EPSON!
2.4.2018 - 31.3.2019
Získejte bezplatně prodlouženou tříletou záruku na tiskárny od společnosti Epson.
Více čtěte zde!novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!