Produkty a řešení / Servery a sítě

V naší nabídce serverů se zaměřujeme především na produkty společnosti IBM,
ale dodáváme a implementujeme i servery jiných výrobců (HP, DELL, Fujitsu Siemens).

http://shop.brain.cz/zbozi/servery/seznam.aspx?p=k:123


 

 

 


 

Osm důvodů, proč potřebujete server

Proč je koupě serveru pro vaši  firmu výhodnější, než práce bez sítě nebo se sítí typu peer-to-peer?

1.
Chaos změníte v pořádek. Díky tomu, že data budete centrálně ukládat na serveru, získáte lepší kontrolu nad informacemi důležitými pro vaše podnikání. To vám významně usnadní sdílení souborů a jiných dat mezi více počítači i přenášení dat z jednoho počítače do druhého.

2.
Díky snadnějšímu vytváření záloh budou vaše data lépe chráněná. Ve firmě nastavíte možnost lepší spolupráce. V síti se serverem je obecně sdílení dat snazší.

3.
Máte možnost spolupracovat s uživateli na cestách. Servery umožňují oprávněným pracovníkům nacházejícím se mimo firmu získat vzdálený přístup k firemní síti. Data tak mohou sdílet i zaměstnanci na služební cestě, na cestě do práce či z práce nebo pracující z domova či v jiné pobočce.

4.
Můžete sdílet vysokorychlostní širokopásmový přístup k internetu.

5.
Můžete rychleji a snadněji instalovat nové počítače, přidávat uživatele a implementovat nové aplikace. Očekáváte, že vaše firma poroste?

6.
Získáte vyšší výpočetní výkon.

7.
Server několikanásobně zvýší kapacitu vaší sítě. Dovolí vám ukládat na něj velké objemy dat a umožní vám snížit využití paměti jednotlivých počítačů, díky čemuž se zvýší jejich výkon.

8.
Vaše firma bude působit profesionálněji a získáte možnost lepšího propojení se svými zákazníky.


 

IBM System x

IBM System x je portfolio serverů IBM, které pokračují v tradici klasických PC Serverů, serverů Netfinity a xSeries. Jedná se o nejflexibilnější skupinu produktů IBM System využívající procesorů Intel a AMD, jenž zároveň představuje nejdostupnější řešení infrastruktury malých i velkých společností. Díky přebírání osvědčených vlastnosti ostatních členů skupiny IBM Systems včetně serverů mainframe se jedná o stroje se všemi atributy dostupnosti a spolehlivosti, náležícími systémům typu server.


  

IBM BladeCenter

IBM BladeCenter servery využívají jako dok speciální šasí (box) do kterého se servery umísťují. Šasí obsahuje veškerou infrastrukturu nutnou pro běh serverů (napájení, chlazení nebo síťové prostředky). Samotný blade server pak obsahuje výpočetní komponenty jako procesory, paměť nebo disky. BladeCenter architektura vyniká bezkonkurenční hustotou výkonu a díky sdílenému napájení a chlazení dosáhnete maximální efektivity a ušetříte prostředky nutné na klimatizaci serverových místností. V BladeCenter šasí lze kombinovat servery s různými procesorovými architekturami a všechny tyto servery lze spravovat přes jedno grafické rozhraní.

Pro více informací navštivte: http://www.ibm.com/systems/cz/bladecenter/


 

Servery HP ProLiant


Servery HP ProLiant BladeSystem

Kompaktní server Blade optimalizovaný k rychlému zavedení a snadné obsluze; Ideální pro podniky a poskytovatele služeb vyžadující úsporu místa.
.

Servery HP ProLiant ML
Servery HP ProLiant ML optimalizované pro rozšíření zajistí hladký a bezpečný provoz vaší firmy, podpoří efektivitu vaší práce a zvýší vaši produktivitu.
.

Servery HP ProLiant DL
Nejprodávanější servery ProLiant DL (optimalizované pro umístění v racku) poskytují kompletní infrastrukturu, která splní všechny vaše potřeby a umožní rozvoj vaší firmy.


 

Aktívní síťové prvky

3Com a HP je preferovanou značkou v oblasti aktivních síťových prvků do velkých a středních podniků. V oblasti SOHO (malé firmy a domácnosti) je nabídka aktivních síťových prvků velmi bohatá a je možné si vybrat z více než desítky výrobců.

http://shop.brain.cz/zbozi/sitove-prvky-aktivni/seznam.aspx?p=k:51

 promo akce
Ušetřete až 2700 Kč s originálními tonery HP!
1.5.2018 - 31.10.2018
Více pro vaše podnikání.Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Více čtěte zde!


TŘÍLETÁ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ TISKÁRNY EPSON!
2.4.2018 - 31.3.2019
Získejte bezplatně prodlouženou tříletou záruku na tiskárny od společnosti Epson.
Více čtěte zde!novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!