Produkty a řešení / Software

  


 

Programové vybavení PC sestav, serverů a notebooků

Vzhledem k naší spolupráci s distributory SW a HW v ČR dokážeme zajistit široké spektrum programů nejen pro domácí použití, ale i kancelářské, také pro státní správu a školství.

Dodáváme software:

  • Antivirové program (Avg, Eset NOD32,  Norton, GFI, Kerio)
  • Operační systémy (Windows, Windows Server + licence)
  • Kancelářské programy (Microsoft Office)
  • Grafické programy (AutoCad, Corel , Photoshop, Zoner)


Společnost BRAIN je již od roku 2008 partnerem společnosti Eset která vyvíjí antivirový systém NOD32. Nabízíme Vám velice kvalitní produkty, které společnost Eset vyvíjí a k tomu odpovídající služby. Nabízíme:

Analýzu Vašeho systému / sítě
Výběr vhodného produktu
Dodání elektronické / krabicové verze systému

V případě jakýchkoli dodotazů, popřípadě pomoc s konkrétní poptávkou nás neváhejte  kontaktovat.


 

Koplexní optimalizace IT

Na základě mnohaletých zkušeností s podporou IT u našich zákazníků připravila naše společnost komplexní řešení pro optimalizaci plynulého a bezvýpadkového provozu IT.

Plynulost provozu datových subsystémů je zajišťována SW nástroji IBM Tivoli Monitoring, Tivoli composite Application Manager, IBM TotalStorage Productivity Center, Tivoli Network Manager a Tivoli Business Service Manager, které průběžně monitorují a optimalizují „End-To-End“ provoz HW, SW a sítě. Včasná analýza potenciálních problémů předchází výpadkům a včasná náprava bývá mnohem méně náročná. Pro opravu rutinních problémů lze velmi jednoduše nastavit automatické korekční akce.

Řešení je integrováno s helpdeskovou aplikací Tivoli Service Request Manager. Tato kombinace skýtá mnoho procesních a technických nástrojů pro podporu rozhodování a řešení problémů v IT.

Uživatelům přináší vyšší kvalitu provozu, možnost hlásit problémy a sledovat jejich řešení, případně konsultovat znalostní databázi. Volitelně je možné využít integrovaný modul pro správu IT majetku – Tivoli Asset Manager for IT.

Významnou komponentou řešení je inteligentní, vysoce efektivní a téměř bezobslužný systém pro zálohování a archivaci Tivoli Storage Manager a související moduly pro podporu životního cyklu informaci (ILM) - IBM Common Store, IBM Content Manager, Continous Data Protection (CDP), Hierarchical Storage Management (HSM). Tyto technologie přináší významnou úsporu nákladů na uchování záložních a archivních dat při současném zvýšení bezpečnosti proti poškození a havárii. Systém Tivoli Storage Manager je pro svoji bezpečnost a efektivitu používán v mnoha českých bankách, velkých průmyslových podnicích, státních a veřejných institucích, ale i v bezpočtu malých a středních firem.

BRAIN computers s.r.o. nabízí zdarma provedení analýzy vašeho systému a navržení řešení pro:

  • Zajištění plynulého provozu – centrální dohled, detekce problémů, automatická korekce
  • Zajištění bezztrátového provozu – zálohování, archivace, disaster recovery
  • Historický reporting zátěže, výkonu, výpadků vašeho HW, operačních systémů, aplikací

 


 

Licencování Microsoft software

Nabízíme konzultace a odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího způsobu licencování software společnosti Microsoft v oblastech:

  • aplikační software
  • operační systémy
  • serverové licence

Nabízíme kompletní dodávku HW, SW i služeb na míru. Celé řešení může být také průběžně dohledováno a spravováno formou pravidelné profylaxe, případně průběžně z našeho servisního centra. promo akce
TŘÍLETÁ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ TISKÁRNY EPSON!
2.4.2018 - 31.3.2019
Získejte bezplatně prodlouženou tříletou záruku na tiskárny od společnosti Epson.
Více čtěte zde!novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!