Licencování Microsoft software

Nabízíme konzultace a odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího způsobu licencování software společnosti Microsoft v oblastech:

 

Máme zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti návrhu a pořizování licencí v rámci multilicenčních programů. Nabízíme speciální licence pro školství, státní správu a další neziskové organizace. Specializujeme se na licenční poradenství  a vždy hledáme  nejvhodnější řešení pro Vaší společnost.

 

Výběr nejvhodnějšího licenčního programu vždy závisí na velikosti organizace, počtu jejich zaměstnanců a počtu počítačů, které chcete vybavit softwarovými produkty společnosti Microsoft.

 

 

Neziskové organizace podobně jako školy mohou zakoupit produkty v multilicenčních programech, které jsou až o 85% výhodnější než běžné ceny pro komerční zákazníky.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poskytneme bližší informace.

 promo akce

novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!