Školení a penetrační testy

Školení

Zodpovídáte za IT bezpečnost ve Vaší společnosti? Jste personalista nebo jen uživatel, který chce bezpečně pracovat s Informacemi?

Kybernetický svět se stal nedílnou součástí našich pracovních i osobních životů. Vkládáme do tohoto světa informace, otevíráme nebezpečné emaily, platíme kreditními kartami a vytváříme nebezpečné závislosti.

Často si vůbec neuvědomujeme, jak narušitelná, zneužitelná a lehce dostupná data v tomto světě jsou. Tím nejslabším článkem je běžný uživatel, který je neznalý, důvěřivý a zvědavý.

Připravili jsme pro Vás školení, které zvýší uživatelům povědomí o IT bezpečnosti.

Podniková kriminalita z pohledu fyzické bezpečnosti

Kybernetické hrozby a bezpečné chování v kyberprostoru

 

Penetrační testy

Penetrační test je test odolnosti bezpečnostních mechanismů, procesů, případně rizikovosti chování zaměstnanců simulací reálného bezpečnostního incidentu.

Odborníci provádějící školení a penetrační testy mají zkušenosti od roku 1999.

Cílem tohoto simulovaného incidentu je obvykle získání důležité informace nebo proniknutí do interních prostor, pokus o vynesení výrobku či materiálu, průnik do informačního systému či odhalení dalších bezpečnostních slabin.

Nabídka penetračního testu

 

Školení i testy Vám rádi přizpůsobíme na míru.

Pokud si budete přát více informací, rádi za vámi přijedeme a vše vysvětlíme.

Neváhejte a kontaktuje nás!

 

 

 

 promo akce

novinky
Zálohujete a chráníte svá cenná data?
16.5.2018
Rozšiřte svůj digitální svět o chytré domácí úložiště za skvělou cenu. NAS QNAP TS-328 je vysoce výkonné, 3diskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání.
Více čtěte zde!


SAMSUNG - 3letá záruka s opravou do následujícího pracovního dne.
14.5.2018
Zapomeňte na starosti, v případě jakýchkoli problémů stačí zavolat na helplinku a do druhého dne můžete pokračovat v práci.
Více čtěte zde!


Komfortní vyhledávání.
7.5.2018
Nevíte si rady jaký kabel, přepínač, hub či redukci vybrat? Vyzkoušejte nové komfortní vyhledávání na našem e-shopu, které ušetří Váš čas.
Více čtěte zde!


Šifrovaná komunikace
1.3.2018
Dovolujeme si vám představit silnou ochranu dat ve formě hardwarového klíče – Talkey.
Více čtěte zde!