Školení a penetrační testy

Školení

Zodpovídáte za IT bezpečnost ve Vaší společnosti? Jste personalista nebo jen uživatel, který chce bezpečně pracovat s Informacemi?

Kybernetický svět se stal nedílnou součástí našich pracovních i osobních životů. Vkládáme do tohoto světa informace, otevíráme nebezpečné emaily, platíme kreditními kartami a vytváříme nebezpečné závislosti.

Často si vůbec neuvědomujeme, jak narušitelná, zneužitelná a lehce dostupná data v tomto světě jsou. Tím nejslabším článkem je běžný uživatel, který je neznalý, důvěřivý a zvědavý.

Připravili jsme pro Vás školení, které zvýší uživatelům povědomí o IT bezpečnosti.

Podniková kriminalita z pohledu fyzické bezpečnosti

Kybernetické hrozby a bezpečné chování v kyberprostoru

 

Penetrační testy

Penetrační test je test odolnosti bezpečnostních mechanismů, procesů, případně rizikovosti chování zaměstnanců simulací reálného bezpečnostního incidentu.

Odborníci provádějící školení a penetrační testy mají zkušenosti od roku 1999.

Cílem tohoto simulovaného incidentu je obvykle získání důležité informace nebo proniknutí do interních prostor, pokus o vynesení výrobku či materiálu, průnik do informačního systému či odhalení dalších bezpečnostních slabin.

Nabídka penetračního testu

 

Školení i testy Vám rádi přizpůsobíme na míru.

Pokud si budete přát více informací, rádi za vámi přijedeme a vše vysvětlíme.

Neváhejte a kontaktuje nás!

 

 

 

 promo akce

novinky
Vzdělávání v BRAIN computers
1.11.2019
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!