TALKEY PRODUKTY


Talkey

Je základní službou pro uživatele. Uživatel má k dispozici veškeré funkce, kterou Talkey nabízí.

Součástí licence je:

  • Sada Talkey, obsahem je token a zálohovací flash, návod k instalaci
  • Možnost generování 10 dešifrovacích klíčů pro 10 různých e-mailových adres uživatele
  • Užití na neomezeném počtu počítačů a mobilních platforem
  • Součástí je uživatelská podpora

 


Talkey Trial

Stejně jako u verze Talkey má uživatel má k dispozici veškeré funkce, kterou Talkey nabízí, ale pouze na omezenou časovou dobu (30 dní).

 


Talkey Reader

Uživatel je schopen číst a posílat šifrovanou poštu ale pouze s uživatelem který má aktivní placenou službu. Také je schopen dešifrovat své soubory.

 


Talkey Enterprise Solutions

Služba je navržena pro firemní prostředí a zákazníky veřejné správy, kteří mají požadavek na nasazení šifrování ve větším rozsahu mezi své zaměstnance a zároveň mají požadavek sami určovat a spravovat šifrovací klíče uživatelů. Kupujete si pouze určitý počet tokenů a jejich přidělování provádíte sami dle vlastních okamžitých potřeb.

Talkey Enterprise poskytuje obdobnou funkcionalitu, jako Talkey, s těmito rozdíly:

  • Talkey Enterprise server je nainstalován a zprovozněn v síti (on premise) zákazníka, zákazník si sám provádí jeho správu a zajišťuje jeho provoz;
  • zákazník je oprávněn pro své zaměstnance generovat šifrovací klíče, znefunkčnit je;
  • Talkey Enterprise server se synchronizuje se servery Talkey, proto uživatel Talkey Enterprise je schopen šifrovaně komunikovat s kterýmkoli jiným uživatelem Talkey kdekoli na světě;
  • v rámci Talkey Enterprise je možné používat SW verzi Talkey bez HW klíče. Tato verze je však omezena pouze na jeden počítač a jedno mobilní zařízení.

 


 Více o produktech TALKEYpromo akce

novinky
Vzdělávání v BRAIN computers
1.11.2019
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Více čtěte zde!