Dodávky hardware a software

Dodávky HW a SW, serverovny a virtualizace, počítačové sítě, cloud

Dodávky hardware a software

Zajišťujeme dodávky širokého portfolia produktů z oblasti IT od předních výrobců. Rychlou orientaci v katalogu s možností výběru dle kategorií a výrobců, s filtrováním dle parametrů a fulltextovým vyhledáváním dle zadaného textu nabízí náš kompletní katalog produktů.

Serverovny, datová úložiště, virtualizace

V serverovnách jsou umístěny servery, datová úložiště, aktivní síťové prvky, záložní napájecí zdroje apod. Správný chod serveroven zajišťuje nezbytnou dostupnost základních aplikací IT, jako jsou informační systém, elektronická pošta, připojení k internetu, webové stránky, atd.

Servery a datová úložiště obsahují veškerá důležitá sdílená data a databáze.

Virtualizace serverů je v chápána jako základní stavební prvek infrastruktury, na kterém jsou provozovány operační systémy a aplikace. Virtualizace výrazně zvyšuje snadnou rozšiřitelnost datacentra, snižuje nároky na prostor, elektrickou energii i chlazení a zvyšuje poměr využití serverového hardwaru, čímž šetří náklady na jeho pořízení.

Pokud chcete předejít problémům způsobených nevhodným výběrem, rádi Vám s výběrem pomůžeme a jsme schopni pak zajistit i dodání a konfiguraci zařízení dle Vašich požadavků.

Co potřebujete vyřešit? Ozveme se Vám nazpět

Než začneme poskytovat službu outsourcing IT, zpracujeme nejdříve vstupní audit informačních technologií. Tento audit slouží k zjištění aktuálního stavu výpočetní techniky a softwarového vybavení a zároveň k vytvoření návrhu pro případné změny a optimalizace. Na základě výsledků auditu navrhneme specifikaci parametrů smlouvy a cenové nabídky.

Kontakt

+420 596 620 071
+420 596 620 070
obchod@brain.cz

    Aktuality / Reference