Operativní leasing IT technologií

Spolupracujeme se společností CSI leasing a nabízíme Vám možnost pořídit si naše IT technologie (vč. služeb) na operativní leasing. CSI Leasing, Inc. (CSI) je jedním z největších nezávislých IT pronajímatelů na světě se zákazníky a pobočkami ve více než 40 zemích světa. CSI nabízí řešení, která pomáhají optimalizovat rozpočet a zvyšovat efektivitu využívání výpočetní techniky po celou dobu jejího životního cyklu.

Úspora:
Je-li vše uděláno správně, náklady na leasing budou nižší než při vlastnictví.
Seriózní leasingová společnost bude investovat zůstatkovou hodnotu do Vašeho zařízení, což znamená, že budete platit méně, než jsou originální náklady za nákup zařízení, a to se rovná reálným úsporám.

Zbavíte se nutnosti likvidace:
Bez starostí o zastaralé zařízení – Likvidace IT zařízení často bývá časově náročnou starostí. V případě leasingu jednoduše stačí poslat zařízení zpět leasingové společnosti, která se postará o jeho vyčištění a přepodej, či jeho rozebrání a recyklaci tak, aby chránil Vás i životní prostředí.

Rozložení financí, kontrola svého rozpočtu:
Mějte přístup k veškeré technice, kterou dnes potřebujete, a náklady si rozložte po dobu leasingu. Nastane-li nějaká změna a budete chtít upravit svůj rozpočet, Vaše leasingová společnost Vám vyjde vstříc a přizpůsobí leasing Vašim aktuálním potřebám.

Bližší informace pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

  Co potřebujete vyřešit? Ozveme se Vám nazpět

  Než začneme poskytovat službu outsourcing IT, zpracujeme nejdříve vstupní audit informačních technologií. Tento audit slouží k zjištění aktuálního stavu výpočetní techniky a softwarového vybavení a zároveň k vytvoření návrhu pro případné změny a optimalizace. Na základě výsledků auditu navrhneme specifikaci parametrů smlouvy a cenové nabídky.

  Kontakt

  +420 596 620 071
  +420 596 620 070
  obchod@brain.cz

   Aktuality / Reference